Maurers

Maurers resmi satış sitesi Maurers sipariş telefonu

Orjinal Maurers nasıl anlaşılır ?

Maurers zayıflama hapı kullanırken, gün içerisinde ortalama iki buçuk litre su tüketmeye özen göstermeniz gerekir. Gün içinde yeterli miktarda su tüketilmezse sağlıklı kilo verme süreci zor olacaktır. Bunun yanı sıra dengeli beslenerek Maurers Zayıflama Hapı ile kısa sürede kilo vermeniz mümkün.

orjinal Maurers zayıflama hapı

Orjinal Maurers nasıl anlaşılır ?

0

maurers zayıflama hapıÜlkemizde sadece Maurers değil bir çok ürünün sahtesi çıkarılmıştır. Sağlık bakanlığı tarafından denetlenen ilgili şirketlerde bu çok sık rastlanan bir konu haline gelmiştir. Hal böyle olunca yağ yakmada etkili Maurers bitkisel takviye ürününün ise adı lekelenmiştir. Sağlığınız için Orijinal Maurers kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Peki Orjinal maurers nasıl olmalıdır?

1-Orjinal Maurers Kapsül rengi kesinlikle koyu yeşildir. Sahteleri açık yeşil olarak piyasaya sürülmektedir. Buna dikkat etmeniz gerekmektedir.

2- Satın aldığınız Maurers zayıflama hapı üzerinde “MS Dış Ticaret” bandrolü olmalıdır. bandrol bulunmayan ürünler sahtedir ve kullanmamanız gerekmektedir.

3- Satın aldığınız Maurers zayıflama kapsülü üzerinde bulunan “Maurers” yazıları kabartma şeklinde olmalıdır.Kabartama şeklinde olmayan Maurers yazısının bulunduğu ürünler sahtedir.

4. Satın aldığınız Orjinal Maurers‘in 1 kapsülü 650 mg olmalıdır . Sahte Maurers’de ise 1 kapsül 500 mg’dır. Bu bilgi Maurers kutusunun arka tarafında yer almaktadır.

5- Satın aldığınız Orjinal Maurers yurt dışında üretilmiş ve ithal edilmiş olmalıdır . Sahte Maurers kutusunun arka tarafında üretim yeri olarak Türkiye geçmektedir.

6- Satın aldığınız Maurers‘in Kullanım aşamasında olması gereken orjinallik belirtileri ise Kullanımda iştah kesici özeliğe sahip olması ve  Hafifte olsa baş dönmesi yapabilmesidir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Fikrini paylaş

Vodafone Sipariş Hattı
Maurers Vodafone Sipariş Hattı
Turkcell Sipariş Hattı
Maurers Turkcell Sipariş Hattı
Türk Telekom Sipariş Hattı
Maurers Türk Telekom Sipariş Hattı