Maurers

Maurers resmi satış sitesi Maurers sipariş telefonu

Maurers sık sorulan sorular

Maurers zayıflama hapı kullanırken, gün içerisinde ortalama iki buçuk litre su tüketmeye özen göstermeniz gerekir. Gün içinde yeterli miktarda su tüketilmezse sağlıklı kilo verme süreci zor olacaktır. Bunun yanı sıra dengeli beslenerek Maurers Zayıflama Hapı ile kısa sürede kilo vermeniz mümkün.

Maurers zayıflama hapı sık sorulan sorular

Maurers sık sorulan sorular

0

MAURERS’in yan etkileri var mıdır ?

Maureres’in yan etkileri kişiden kişiye değişmekte olup Muarers‘i kullanan 100 kişiden sadece 3 ünde görülmektedir.

Maurers’in yan etkileri ; kabızlık – aşırı susuzluk – uykusuzluk

Yan etki süresi ; Maurers‘i kullanmaya başladıktan sonraki 3 ila 4 gün sonunda yan etkiler bitmektedir yani ürün bünyeyi tanıyana kadardır yan etkilerin süresi.

MAURERS zayıflama hapı ile ne kadar zamanda istediğim kiloya ulaşabilirim ?

Bu durum metabolizma hızınıza bağlı olarak kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.Kullanıcılarımızın büyük bir bölümünün kısa bir süre içinde önemli ölçüde zayıflamış olmalarına rağmen bile herkese bu garantiyi veremiyoruz.

Zayıflamak için Maurers kullanıcılarımızın biraz çaba göstermeleri yediklerine dikkat etmeleri ve  egzersiz yapmaları gerekmektedir.

MAURERS zayıflama kapsülü ne zaman etki etmeye başlar?

MAURERS kullanıcıları ilk bir hafta içerisinde ürünün etkilerini görmeye başladıklarını bildirmişlerdir.  ilk kullanımlarda Maurers te arayacağınız en önemli etki tokluk hissidir bu etkiyi almanız erekmektedir.

MAURERS’i ne kadar süre kullanmalıyım?

MAURERS ZAYIFLAMA HAPI  ideal kilonuza ulasana kadar kullanabileceğiniz bir üründür. Uzmanlar tarafından kullanıcılara maksimum 3,5- 4 aylık bir kür olarak önerilmektedir. Bu kür sayesinde kişiler sağlıklı olarak ideal kilolarına ulaştıktan sonra da kullanılmaya devam edilmek istenirse , 15 gün ara verilerek tekrar devam edilebilir. 15 Günlük ara vücudunuzun dinlenmesi açısından önemlidir.

MAURERS’i Hamile ve emziren anneler kullanabilir mi?

Hamilelik ve emzirme dönemleri özel dönemler olduğu için herhangi bir ürün kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Biz bu özel durumlarda Maurers zayıflama kapsülü‘nü kullanmanızı önermiyoruz.

MAURERS kullanırken egzersiz ve ekstra diyet yapmalı mıyım?

Maurers gün içerisinde tokluk hissi verdiğinden ayrıca bir diyet yapmanıza gerek yoktur. Bu doğal ve bitkisel diyeti 30 dakikalık bir yürüyüş ile desteklerseniz ürünün etkisi arttırmış ve maksimum verim almış olursunuz.

MAURERS zayıflama hapı bölgesel zayıflamaya yardımcı olur mu?

MAURERS, vücuttaki yağ katmanları üzerinde etkili bir üründür. Yağ dokusunun yoğun olduğu bölgelerde etkisi daha fazla çoğalabilmektedir hareketsiz kalan bel,basen ve göbek gibi bölgelerde etki görebileceğiniz bir üründür.

Troid Hastaları MAURERS zayıflama kapsülü’nü kullanabilir mi?  

MAURERS ZAYIFLAMA HAPI kullanımı için Troid ile ilgili problemleri bulunan kişiler Maurers‘i doktora danışmadan kullanmaması gerekmektedir.biz Troid hastalarının Maurers zayıflama hapı‘nı kullanmaması gerektiği görüşündeyiz.

Diyabet (şeker) hastaları MAURERS ZAYIFLAMA HAPI kullanabilir mi?

Bu hastalar Maurers zayıflama kapsülünü kullanmamaları gerekmektedir.

Kalp ve hipertansiyon hastalarının MAURERS’i kullanmalarında sakınca var mıdır?

Bu hastalar Maurers zayıflama kapsülünü  kesinlikle kullanmamaları gerekmektedir.

Menopoz dönemindeki kadınlar MAURERS zayıflama hapı’nı kullanabilir mi?

MAURERS’in menopoz döneminde kullanılmasında hiç bir sakınca yoktur.

MAURERS kullanımı için belirtilen bir yaş sınırı var mıdır?

MAURERS normal şartlar altında ergenlik dönemini tamamlamış kişiler tarafından kullanılabilir. Üst yaş sınırı 60 Alt yaş sınırı 18’dir. Daha küçük yaslarda kullanımı kesinlikle doğru değildir ve ciddi sorunlara yol açabilir.

Herhangi bir reçeteli ilaç kullananlar MAURERS kullanabilir mi?

Sürekli ilaç kullanan kişilerin Maurers kullanmaya başlamadan önce doktoruna danışmasında fayda bulunmaktadır.Bu durumda Maurers kullanımı için doktor kontrolü ve onayı oldukça önemlidir.

MAURERS zayıflama hapı kullanımında sindirim sorunu yaşar mıyım?

Maurers‘in içeriğinde bulunan yeşil çay,zencefil, bağırsak ve sindirim faaliyetlerinizin düzenlenmesine yardımcı olurlar. Lifli gıdalarla beslenmeniz , kafeinli içeceklerden uzak durmanız bu sorunu ortadan kaldıracaktır.

MAURERS alerji yapabilir mi?

MAURERS içeriğinde yer alan maddelerden herhangi birine karşı alerjiniz var ise reaksiyon görülebilir. Bu gibi durumlarda Maurers kullanmayı bırakınız ve doktorunuza başvurunuz.

Anti-Depresan ilaçlarla birlikte MAURERS ZAYIFLAMA HAPI kullanabilir mi?

Kullanıcılarımız tarafından herhangi bir yan etki bildirilmemesine karşın doktora danışılarak kullanılması tavsiye edilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Fikrini paylaş

Vodafone Sipariş Hattı
Maurers Vodafone Sipariş Hattı
Turkcell Sipariş Hattı
Maurers Turkcell Sipariş Hattı
Türk Telekom Sipariş Hattı
Maurers Türk Telekom Sipariş Hattı