Maurers

Maurers resmi satış sitesi Maurers sipariş telefonu

Maurers Kullanımı

Maurers zayıflama hapı kullanırken, gün içerisinde ortalama iki buçuk litre su tüketmeye özen göstermeniz gerekir. Gün içinde yeterli miktarda su tüketilmezse sağlıklı kilo verme süreci zor olacaktır. Bunun yanı sıra dengeli beslenerek Maurers Zayıflama Hapı ile kısa sürede kilo vermeniz mümkün.

Maurers zayıflama hapı kullanımı

Maurers zayıflama hapı kullanımı

Maurers Zayıflama Hapı Kullanımı

Maurers bitkisel içerikli bir zayıflama kapsülü olarak bilinir. Bu ürünü kullanmak için öncelikle kişinin 18 yaşını doldurmuş olması ve 60 yaşını ise geçmemiş olması gerekmektedir. Kalp ve damar tıkanıklığı olan, böbrek yetmezliği bulunan, karaciğer hastalığı olan, yüksek tansiyon hastalığına sahip olan, hamile olan, emziren ve alerjik yapıya sahip olan kişilerin Maurers bitkisel zayıflama ürününü kullanmamaları gerekir. Özellikle bitkisel ürünlere karşı alerjik bir durumu ya da hassasiyeti olan kişilerin ve daimi olarak ilaç kullanan kişilerin Maurers zayıflama ürününü kullanmadan önce doktora başvurmaları tavsiye edilmektedir.

Maurers bitkisel zayıflama ürününü kullanırken gün içinde ortalama 2,5 litre kadar sıvı tüketmeye özen gösterilmelidir. Eğer kişi gün içinde yeteri kadar su tüketemez ise kilo vermek daha zor olacaktır.

Bununla birlikte sağlıklı ve dengeli beslenerek de daha kısa sürede kilo vermeye yardımcı olabilirsiniz. Ağır ve yağlı gıdalar tüketmemeye, asitli içecekler içmemeye, fast food yememeye özen gösterilmesi gerekir.

Bu süre içerisinde alkol ve sigaradan da uzak durmak faydalı olacaktır.

Maurers zayıflama ürününü kullanırken spor yaparak daha kısa süre içinde kilo vermeyi ve vücudun form kazanmasını da sağlayabilirsiniz.

Maurers gün içerisinde bol su tüketmenizi sağlayarak vücuttaki fazla su ve ödemin atılmasına yardımcı olur ve gün içerisinde tok kalmanızı sağlayarak, daha az karbonhidrat alımı yapmanızı, dolayısıyla zayıflamanızı sağlar.

MAURERS ZAYIFLAMA KAPSÜLÜ KULLANIM ŞEKLİ

Her gün sabah kahvaltılarında 30 – 35 dakika önce 1 kapsül olacak şekilde 1 bardak ılık su ile kullanabilirsiniz.

1 Kutu Maurers zayıflama hapı 36 Kapsüldür. 1 ay boyunca kullandıktan sonra ideal kilonuzu yakalayınca birden Maures zayıflama hapını bırakmayınız. Sabitleme yapılarak (azaltarak) bırakmanız ideal kilonuzu korumanız açısından oldukça önemlidir.

Maurers zayıflama hapı ‘nın gün içerisinde size vermiş olduğu tokluk, acıkmama hissi olduğu için gün içerisinde az da olsa bir şeyler atıştırmalısınız.Günde 1 kapsülden fazla kullanmayınız. Aksi taktirde metebolizma ve sindirim sisteminde ciddi rahatsızlıklar verebilir.

maurers zayıflama hapı kullanımı

Maurers hapından maxsimum verim almak için ne yapmalıyım?

Maurers zayıflama hapı’nı her gün düzenli olarak tüketerek sabah kahvaltılarından 30 – 35 dakika önce alınız.
Eğer vakit ayıra biliyorsanız her gün düzenli olarak sabah ve akşam en az 30 dakika düz yürüyüş veya normal tempoda koşu yaparsanız verim maxsimuma çıkabilir.
İdeal kilonuza ulaştıktan sonra aniden Maurers zayıflama hapı’nı kesmeyiniz. Sabitleme yaparak bırakmak ideal kilonuzu korumanız için daha faydalı olur.

Maurers’i kimler kullanamaz!

Bayanlar da gebe,emziren ve hamile kişiler kullanamaz.
Yaşlılar için yüksek tansiyonlu kişiler kullanamaz.
Kullanmakta olduğunuz herhangi bir ilaç varsa doktorunuza veya eczacınıza sormadan kullanılmamalıdır.
Alkol ve alkollü içecekler ile birlikte kullanılmmalıdır.
Ülser veya Gastrit Gibi şikayeti olanlar kullanmaz.
Karaciğer, kalp ve böbrek yetmezliği gibi Sorunları olanlar Kesinlikle Kullanmamalıdır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Vodafone Sipariş Hattı
Maurers Vodafone Sipariş Hattı
Turkcell Sipariş Hattı
Maurers Turkcell Sipariş Hattı
Türk Telekom Sipariş Hattı
Maurers Türk Telekom Sipariş Hattı